Tel: 0542 523 66 23

Elazığ Kiralık Oto - Araç Kiralama Şartları

Haberler
Elazığ Elit Car Rental Elazığ Havaalanına ücretsiz araç teslimi yapmaktadır. Müşterilerimizin İsteği doğrultusunda kiralamak istedikleri araçlar Elazığ merkez de yada Elazığ Havalimanına teslim etmekteyiz. Elazığ Elit Car Rentalda ödemelerinizde kredi kartı geçerlidir.

Ehliyet ve Yaş

- Kiracının kira sözleşmesi sırasında 22 yaşını doldurmus olması ve en az 2 yıllık yerli veya uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ayrıca araç tesliminde nüfus cüzdanı, yurtdışında ikamet edenler için ise pasaport istenecektir.

Kiralama Süresi

- Elazığda oto kiralama firmasında Kiralama süresi en az 1 gündür(24 saat). Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

 Ödeme

- Elazığda oto kiralama 'da Kira bedeli araç çıksında nakit veya kredi kartı ile alınır. Kredi kartı olması kiralama prosedürlerinin daha kolay halledilmesinde önemli faktördür. Nakit ödemelerde çeşitli referanslar istenebilir.(ikametgah adresi,fatura,adres belirten herhangi bir evrak )

- Aracı kiralayan şahsın dışındaki kişilerce kullanılabilmesi için bu sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesi üzerinde gösterilmesi gerekir (İlave sürücüler için ek bir ücret talep edilmeyecektir). Aksi durumun trafik kontrollerinde belirlenmesi veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulur.

Teslim Alıp – Bırakma

- Kiracının aracı teslim etme yeri kira sözleşmesi yapılırken karşılıklı olarak belirlenir ve kira sözleşmesine yazılır. Kiracı aracı Paşa Rent a Car personeli dışında kimseye teslim edemez. 1 haftanın altında yapılan kiralamalarda aracın Paşa Rent a Car ofisi haricinde teslim alınması veya bırakılması durumunda ücret ödenir.

Teslim Gecikmeleri

- Elazığda oto kiralama firmaları Aracın geriye tesliminde sözleşme üzerinde yazılı zamandan 3 saate kadar olan gecikmelerde her saat için kira günlük bedelinin 1/3’ü, 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira bedeli alınır.

Trafik Cezaları

- Elazığda oto kiralama Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçlar hangi nedenle olursa olsun resmi ve yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Elazığ Oto Kiralama
Elazığ Oto Kiralama
Elazığ Oto Kiralama
Elazığ Oto Kiralama
Elazığ Oto Kiralama
Elazığ Oto Kiralama